Цитати

«Вперше в Україні є така довіра до влади, коли одна політсила має 250 голосів. І поліція, і прокуратура –все в одних руках. Це дуже небезпечно, насправді, але це вибір людей, вибір українців», – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків про перемогу партії “Слуга Народу” на парламентських виборах.
“Маємо справжню зірку театру і кіно вже не тільки всеукраїнського, а і європейського рівня!”, - Ростислав Держипільський про івано-франківського актора Романа Луцького, котрий у Польщі зіграв головну роль у виставі “Гамлет”.
“Одні «ґазди» крадуть собі квіточки з клумб, інші вигулюють собак. Результат плачевний”, - директорка КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк про руйнування клумб у парку культури і відпочинку.
“Тобі вже 357 і ти не припиняєш нас щодня дивувати! З Днем міста, іванофранківці!”, – міський голова Руслан Марцінків привітав мешканців.
“Традиційно перед Великоднем ми озеленюємо та прибираємо наш Івано-Франківськ. Вже 13 квітня відбудеться загальноміська толока в усіх районах міста. Хто хоче доєднатися до толоки чи організувати свою – звертайтеся у департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Тут допоможуть та забезпечать усім необхідним. Рукавиці та граблі знайдуться кожному”, - мер Руслан Марцінків.
“Цьогоріч на дороги області спрямують 348 мільйонів гривень”, – очільник ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов
"Ми проаналізували, що близько 70% тротуарів міста мають прибирати від снігу суб'єкти господарювання, згідно правил благоустрою. Ми спілкуємося, люди реагують і прибирають в основному", - головний комунальник міста Михайло Смушак.
“Нам не соромно за Лесю Українки. Цього року це головний об’єкт, над яким ми працювали. Там були дуже важкі та довгі ремонті роботи, але приємно бачити, як змінюється місто”, – головний комунальник міста Михайло Смушак.
У лікарні сталася пожежа. Приїхали пожежники, загасили вогонь і кажуть головному лікареві: - Пожежу загасили, п’ятьох “відкачали”, двох не змогли. - Хлопці… Але ж морг горів!
"Батьки активно щеплять дітей від кору і весь час питають, чи можна зробити і їм щеплення, але вакцини немає. Оскільки, ми замовляємо вакцину тільки для дітей, а для дорослих вакцини немає", - начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко