Цитати

“Особливістю вулиці Курбаса буде динамічне освітлення, яке програмуватиметься дистанційно під різноманітні сценарії. Сподіваємось, що вечірні світлові шоу стануть улюбленою розвагою для містян та гостей міста!”, - Начальник управління інфраструктурної політики міської ради Назар Рогів про майбутню реконструкцію вулиці Курбаса.
Незалежність країни в кожному з нас, у наших достойних і чесних справах, – голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль
«Вперше в Україні є така довіра до влади, коли одна політсила має 250 голосів. І поліція, і прокуратура –все в одних руках. Це дуже небезпечно, насправді, але це вибір людей, вибір українців», – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків про перемогу партії “Слуга Народу” на парламентських виборах.
“Маємо справжню зірку театру і кіно вже не тільки всеукраїнського, а і європейського рівня!”, - Ростислав Держипільський про івано-франківського актора Романа Луцького, котрий у Польщі зіграв головну роль у виставі “Гамлет”.
“Одні «ґазди» крадуть собі квіточки з клумб, інші вигулюють собак. Результат плачевний”, - директорка КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк про руйнування клумб у парку культури і відпочинку.
“Тобі вже 357 і ти не припиняєш нас щодня дивувати! З Днем міста, іванофранківці!”, – міський голова Руслан Марцінків привітав мешканців.
“Традиційно перед Великоднем ми озеленюємо та прибираємо наш Івано-Франківськ. Вже 13 квітня відбудеться загальноміська толока в усіх районах міста. Хто хоче доєднатися до толоки чи організувати свою – звертайтеся у департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Тут допоможуть та забезпечать усім необхідним. Рукавиці та граблі знайдуться кожному”, - мер Руслан Марцінків.
“Цьогоріч на дороги області спрямують 348 мільйонів гривень”, – очільник ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов
"Ми проаналізували, що близько 70% тротуарів міста мають прибирати від снігу суб'єкти господарювання, згідно правил благоустрою. Ми спілкуємося, люди реагують і прибирають в основному", - головний комунальник міста Михайло Смушак.
“Нам не соромно за Лесю Українки. Цього року це головний об’єкт, над яким ми працювали. Там були дуже важкі та довгі ремонті роботи, але приємно бачити, як змінюється місто”, – головний комунальник міста Михайло Смушак.